Wpisy użytkownika jurka.art z dnia 20 września 2010

Liczba wpisów: 3

jurka.art
 
Prezent urodzinowy dla byłej współlokatorki. Wzdychała kiedyś na wspaniałość wykreowanej przez Penelope postaci w filmie "Vicky Cristina Barcelona", postanowiłam więc wymalować jej plakatową postać i umieścić na ulubionym kolorze.

Z odbłyskiem, żeby było widać, że malowane na szkle
penel01a.JPG

Wybrane części
penel01c.jpg
Pokaż wszystkie (2) ›
 

jurka.art
 
Weszłam do rossmana zerknąć na wieszaki. Wieszaków, o których myślałam, nie znalazłam. Kupiłam jednak coś ponad priorytet i jestem bardzo zadowolona. Te rzeczy czekały w moich zakupowych planach na lepsze czasy, ale teraz kosztowało to wszystko śmieszne pieniądze, więc postanowiłam przyspieszyć kupno;)

Oto moje dzisiejsze łowy, które kosztowały mnie niecałe 50 zł:
* Torba weekendowa - 8,99,
* Materac jednoosobowy - 14,99
* Kijki do nordic walkingu - 23,99.
ross01.JPGUwielbiam Rossmana!
 

jurka.art
 
W ramach projektu, ze środków unijnych można odbyć darmowe kursy przekwalifikowujące (m.in. wózki widłowe, systemy kadrowo płacowe- wybiera uczestnik!) lub kursy z przedsiębiorczości zakończone założeniem własnej firmy z dotacją 40 tys PLN.

UCZESTNICY. Możesz bezpłatnie wziąć udział w projekcie, jeśli:
- pracujesz lub pracowałeś/-łaś (osoby bezrobotne przez max. 6 m-cy) w branży elektromaszynowej, włókienniczej lub motoryzacyjnej
- było to przedsiębiorstwo mikro, małe lub średnie
- przedsiębiorstwo znajduje się w podregionie wałbrzyskim lub jeleniogórskim.

WIĘCEJ INFO NA STRONIE: www.niezwalniaj.pl

Projekt „Nie zwalniaj na rynku pracy” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (85%) oraz ze środków budżetu państwa (15%).
C Z Ł O W I E K – N A J L E P S Z A I N W E S T Y C J A
niezwalniaj.jpeg

Poczytaj, przyjdź do nas (pracuję w biurze projektu w Jeleniej Górze jako praktykantka), popytaj i skorzystaj z możliwości, jakie otwiera nam ciocia Unia ;)

Rekrutacja jeszcze trwa.